Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

KAŞAR MELIS ABLA BANA DA VERDI

| BireBir Seks Hikayeler | 4 Kasım 2015

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

sekshikaye10
Bizim karşı apartmanda bir komşumuz var. Adı Melis ve 26 yaşında. Bizim mahallede kaşar diye anılır ama gerçekten taş gibi bir hatun. Bakımlı, seksi ve alımlı bir kızdır. Hele o yüzü o kadar güzel ki bakan bir kez daha bakar. Belki de kızın bu güzelliğini çekemedikleri için kaşar diyorlardır. Bu kızı sikebilen çok şanslıdır diye düşünürdüm her zaman. O kadar güzel giyiniyor ki mankenler gibi fiziğiyle sokakta süzülüyor adeta. Neyse burayı kısa kesip anlatmaya başlayayım. O gün arkadaşlar beni arabayla evin önünden alacaklardı. Ben de evin önünde onların gelmesini bekliyordum. O sırada marketten gelen Melisi gördüm. Merhaba dedim normalde pek konuşmazdık ama benim yanıma gelerek nasılsın falan diye sohbet etmeye başladı. Onun bu davranışı beni baya şaşırtmıştı açıkçası. Onunla orada ayak üstü sohbet etmek bile beni gerçekten çok heyecanlandırmıştı.

Sanırım heyecanım onunda dikkatini çekti. Hayırdır bu heyecan niye dedi gülerek. O anda bana bir cesaret geldi ve ondan numarasını isteyiverdim. Ben böyle deyince şaşkınlıkla yüzüme baktı ve numaramı ne yapacaksın dedi. Arada mesaj falan atarım can sıkıntısı dedim. O da gülümsedi etraftan duyulursa yanlış anlaşılır boşver dedi. Daha sonra da bir akşam bana gel de kahve içelim dedi. Artık bu heyecana dayanmam mümkün değildi. Tamam hemen bu akşam olur mu dedim. Tamnam bekliyorum dedi ve gitti. Ben arkadaşlarımla buluştum ama o gün akşam olmak bilmedi. Nihayet gitme saatim geldiğinde zile basarken heyecandan bacaklarım titriyordu. Ben içeriye girdiğimde kadının yüzüne bile bakamıyordum heyecandan. Daha sonra kahveleri getirdiğinde biraz olsun rahatladım ve sohbet etmeye başladık. Üstündeki gömlekten neredeyse göğüslerinin tamamını görebiliyordum.

Neyse karşıma geçip oturdu ve sohbet etmeye başladık. Bana hayırdır numaramı ne yapacaktın dedi. ben de köktü bir niyetim yoktu sadece sohbet için ekledim dedim. Peki şu an ne istiyorsun dedi. O an anladım asıl onun niyetinin kötü olduğunu. Ben de hiç çekinmeden göğüslerini okşamak istiyorum çok güzel görünüyorlar dedim. Bu kadar açık sözlü olmama şaşırmış gibi bir hali vardı ama yine de gülümsedi. ben de daha cesarete geldim ve elimdeki kahve fincanını sehbaya bırakarak gidip yanına oturdum. Sonra da hemen ellerimi göğüslerine atarak okşamaya başladım. O da bana karşı koymadı tam aksine halinden de memnun görünüyordu. Kısa süre sonra da dudaklarımız birleşti ve koltukta sevişmeye başladık. Bu şekilde koltukta ön sevişmemiz yarım saat kadar sürdü sanırım. Daha sonra da göğüs uçlarına dil darbeleri atmaya ve ısırmaya başladım.

Artık Melis abla daha sık nefes almaya başladı. Ben de hemen gömleğini ve sütyenini tamamen çıkardım ve yavaş yavaş göbeğine indim. D,lim bir süre göbek deliğinin içerisinde dolaştı. Daha sonra da pantolonunu ve külotunu çıkartarak kafamı amına gömdüm. Resmen dilim amını sikiyor gibiydi. Daha sonra parmaklarımla amını iki yana ayırdım ve içine dilimi sokmaya başladım. Artık inlemeye başlamıştı ve sok diye yalvarıyordu. Ben 69 olmak istedim çünkü onun da benim sikimi yalamasını istiyordum. Sikimi çok güzel yalıyordu şimdi bile aklıma gelince tahrik olmadım desem yalan olur. Ben yalarken defalarca orgazm oldu. Kaç dakika sürdü bilmiyorum ama ben de onun ağzına patladım. O gece onu sikememiştim ama ağzını döllerimle doldurmuştum. Şimdi onu sikeceğim günü iple çekiyorum ve hemen hemen her gün onu hayal ederek 31 çekiyorum.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39