Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Kadın Olarak Evli Çifte Üçüncü Oldum

| Genel | 17 Nisan 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

_buse
Selam sex hikayeleri severler ben Nihal. Sizlere hikayemi yurt dışından yazıyorum ve dul bir bayanım. Harika bir seks hikayesi okumaya hazır mısınız? Eminim bu hikayeyi okurken çok zevk alacak hatta 31 çekmeden duramayacaksınız. Ben internetten tanıştığım evli Türk bir çiftle uzun zamandan bu yana seks hikayesi yaşıyorum. Onlara üçüncü oluyorum ve üçümüz de gerçekten bu seksten fazlası ile zevk alıyoruz. Neyse lafı çok uzatmadan hemen sizlere sex hikaye anlatmaya başlayayım. Bu çiftle internet üzerinden tanıştım ve kısa sürede herkes asıl amacını ortaya döktü. Ben genç yaşta dul kaldığım için aşırı derecede azgın bir kadındım. Aklımda sürekli sex vardı.

Bu çiftle tanıştıktan bir hafta sonra birbirimize niyetimizi söyledik ve buluşmaya karar verdik. İki kadın bir adam harika bir grup sex hikayesi yaşayacağımızdan emindim. Buluşma yerine giderken aşırı derecede heyecanlanmıştım. Nasıl oldu bilmiyorum ama evlerine davet ettiklerinde hiç güven sorunu yaşamadan hemen gitmeye karar verdim. Şahane bir evleri vardı. Bahçeleri bile aşırı derecede lükstü. Hemen kapıyı çaldım. Karşımda genç ve ateşli bir çift duruyordu. Beni içeriye aldılar ve çok samimi davrandılar. Önce bir şeyler içtik. Amacımız belli olduğu için beklemeye gerek yoktu. Zaten ilk hamle kadından geldi. Hemen yanıma geldi önce beni soydu sonra da kendisi soyundu.

Daha sonra da beni alıp kocasının yanına götürdü. Kocasını kendi elleri ile soyarken bana da sikini yalamamı söyledi. Kadın adamın devasa sikini kavramış bana yalatıyordu. Bu gerçekten de müthiş bir şeydi. Adam ise iki kadının yaptığı bu muamele karşısında kendisinden geçmişti. Uzun uzun iki kadın adamın dev gibi sikini yaladık. Sonra adam koltuğa uzandı ve ben sikinin üzerine çıkıp oturdum zıplamaya başladım. Karısı ise adamın ağzına geçip oturarak amını yalatmaya başladı. Bu gerçekten de muhteşem bir şeydi. Hepimiz kendimizden geçmiştik. O gün akşama kadar dinlenip dinlenip sikiştik. Daha sonra bu grup sex hikayesine başkalarını da dahil ettik. Onu da başka bir sex hikayesi ile sizlere anlatacağım. Beni takip edin.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39