Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Bu ne hız yavrum

| Genel | 16 Aralık 2015

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

a03

Eskiden nasıl oluyordu bilmem ama artık aşklar ve kız ayarlamak daha kolay olmuştu. Benim hatırladığım ve babamın anlattığı , anneme yazdığı mektupları da aşk ve sex o zamanlar bayağı zormuş. Şimdi ise sosyal media dan her hafta bir tane takıyorum koluma. Aysel’i de geçen hafta ayarladım netten.

Daha ilk buluşmamız görüşmemizde amma çook yakın ve rahattı. Bu ne hız yavrum dedim içimden. Bir müddet sonra öpüşmeye başladık boynunu yalıyor göğüslerini okşuyordum. Sesi değişmeye başlamıştı. Bir müddet böyle devam etikten sonra elbisesinin üstünü sıyırarak göğüslerini çıkardı bende hemen ağzıma alarak yalamaya başladım. Çok hoşuna gidiyordu. Bir elimde vajinasına koyuyordu. Pjamasının içine sokarak benim için yeni traş ettiği amını okşama parmaklamaya başladım. Adeta çılgına dönüyordu.Oda beni okşuyordu.

Bacaklarımın önüne çöktü ve yarağımı alarak yalamaya başladı çok güzel yalıyordu adeta uçuyordum. Beende saçlarını okşuyor kafasını sikime bastırıyordum. Daha sonra ayağa kalkmasını ve ellerini duvara dayamasını istedim ancak içine girmemi istemiyordu.İlk kez görüşmemiz olduğu içiin ve bakire olduğundan korkuyoru tanımadığı biirinin kızlığını öbozmasından.

Zorla ikna ederek kızlığına zarar vermeden de zevkin doruklarında uçucağını söyleyerek ikna ettim ve altını sıyırarak ellerini duvara yasladı ve kalçalarını geriye çıkararak girmemi bekliyordu. Hem korkuyor hemde istiyordu. Bende sikimi tükürükleyerek götüne dayadım ve yavaşça sokmaya başladım. Soktukça acı inlemeleri başlamıştı. Zevk alması içiin amını okşamaya başladım ve acı çığlıkları bu sefer zevke dönüşmüş harikasın gibilerinden kelimeler söylüyordu. Evden izinsiz bahçede olduğu için acele etmemiz gerektiğini söylüyordu.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39